Koordynatorzy ds. komunikacji społecznej
i edukacji w oddziałach ZUS

Imię  Nazwisko Jednostka organizacyjna Telefon stacjonarny      Telefon komórkowy adres e-mail

Alicja

Koczta

Białystok

(85) 748 66 50    

 

alicja.koczta@zus.pl

Katarzyna

Mocek

Bielsko-Biała

(33) 825 22 16

502 008 917

katarzyna.mocek@zus.pl

Tomasz

Jabłoński

Biłgoraj

(84) 688 13 08

-

tomasz.jablonski@zus.pl

Joanna

Karsznia

Bydgoszcz

(52) 341 81 24

502 007 721

joanna.karsznia@zus.pl

Izabela

Jakubek

Chorzów

(32) 349 05 51

-

izabela.jakubek@zus.pl

Barbara

Muc

Chorzów

(32) 349 06 22

-

barbara.muc@zus.pl

Barbara

Korpała

Chrzanów

(32) 318 11 47

-

barbara.korpala@zus.pl

Ewa

Jęczmyk

Częstochowa

(34) 368 91 53

502 009 477

ewa.jeczmyk@zus.pl

Agnieszka

Cybulska

Elbląg

(55) 641 92 63

502 009 969

CybulskaAg@zus.pl

Klaudia

Skoniecka

Gdańsk

(58) 307 86 12

-

klaudia.skoniecka@zus.pl

Monika

Tomiczek

Gorzów Wlkp.

(95) 739 51 00

502 007 606

monika.tomiczek@zus.pl

Marzena

Miśkiewicz

Jasło

(13) 446 40 01 wew. 404

503 129 976

marzena.miskiewicz@zus.pl

Monika

Kopka

Kielce

(41) 367 75 50

-

Monika.Kopka@zus.pl

Małgorzata

Polańska

Koszalin

(94) 348 58 01

-

Malgorzata.Polanska@zus.pl

Monika

Suder

Kraków

(12) 424 62 86

-

monika.suder@zus.pl

Emilia

Nowakowska

Legnica

(76) 876 41 63

502 006 094

Emilia.Nowakowska@zus.pl

Maciej 

Raszewski

Lublin

(81) 535 74 70

502 007 793

maciej.raszewski@zus.pl

Marzena

Kasietczuk

Lublin

(81) 535 74 70

502 007 842

marzena.kasietczuk@zus.pl

Maria

Piwińska

Lublin

(81) 535 74 70

506 000 799

maria.piwinska@zus.pl

Agnieszka

Nawrot

Lublin

(81) 535 74 70

502 007 817

agnieszka.nawrot@zus.pl

Justyna

Kaja

Łódź

(42) 638 22 38

502 009 509

justyna.kaja@zus.pl

Mariola

Piasta

Łódź II

(43) 824 56 55 wew. 321

-

mariola.piasta@zus.pl

Anna

Mieczkowska

Nowy Sącz

(18) 449 81 96

502 001 021

anna.mieczkowska@zus.pl

Barbara

Piotrowska

Olsztyn

(89) 521 24 38
(89) 521 21 88

797 188 143

Barbara.Piotrowska05@zus.pl

Grażyna

Wertel

Opole

(77) 451 14 69

 

502 001 041

grazyna.wertel@zus.pl

Ewa

Szymankiewicz

Ostrów Wlkp

(62) 735 73 69

-

ewa.szymankiewicz@zus.pl

Małgorzata 

Jagiełka

Piła

(67) 210 58 88

502 006 874

jagielkam@zus.pl

Małgorzata

Fijałkowska

Płock

(24) 262-52-71 wew. 23-12

502 009 800

malgorzata.fijalkowska@zus.pl

Magdalena 

Sobiak

Poznań I

(61) 841 61 36

502 008 680

magdalena.sobiak@zus.pl

Hanna 

Wanat

Poznań II

(61) 874 55 29

502 009 101

hanna.wanat@zus.pl

Wiesława

Sadowska-Golka

Radom

(48) 385 64 28

502 008 513

sadowskaw@zus.pl

Beata

Kopczyńska

Rybnik

(32) 439 11 61

502 001 216

beata.kopczynska@zus.pl

Alicja

Kochanowicz-Grabuś

Rzeszów

(17) 867 52 20

502 006 561

alicja.kochanowicz-grabus@zus.pl

Agnieszka

Drzewowska

Siedlce

(25) 640 16 63

-

agnieszka.drzewowska@zus.pl

Danuta

Rosiak

Słupsk

(59) 841 92 28

797 189 118

danuta.rosiak@zus.pl

Joanna

Biniecka

Sosnowiec

(32) 368 33 33

502 002 299

Joanna.Biniecka@zus.pl

Izabella

Pawłowska

Szczecin

(91) 459 63 74

-

izabella.pawlowska@zus.pl

Magdalena

Chrzanowska

Tarnów 

(14) 632 77 37

502 009 661

magdalena.chrzanowska@zus.pl

Marta

Markun

Tomaszów Maz.

(44) 726 36 00 wew. 518

502 009 503

marta.markun@zus.pl

Bożena

Wankiewicz

Toruń

(56) 610 93 13

502 007 756

wankiewiczb@zus.pl

Magdalena

Walter

Wałbrzych

(74) 649 73 70

727 690 021

magdalena.walter@zus.pl

Justyna

Borowska 

Warszawa I

(22) 538 20 21

502 007 397

justyna.borowska@zus.pl

Emil

Wratny

Warszawa I

(22) 538 20 27

-

emil.wratny@zus.pl

Bogusława

Kosińska-Wencel

Warszawa II

(22) 590 29 11

-

boguslawa.kosinska-wencel01@zus.pl  

Monika

Pawłowska 

Warszawa III

(22) 890 43 91

502 445 972

monika.pawlowska@zus.pl

Joanna

Małolepszy

Wrocław

(71) 360 63 86

-

Joanna.Malolepszy@zus.pl

Sonia

Pierścińska

Zabrze

(32) 277 86 73

502 009 849

sonia.pierscinska@zus.pl

Agnieszka

 Kazoń

Zielona Góra

(68) 329 45 40

517 752 456

Agnieszka.Kazon@zus.pl