Koordynatorzy ds. komunikacji społecznej
i edukacji w oddziałach ZUS

Lp. Imię  Nazwisko Jednostka organizacyjna Telefon stacjonarny Telefon komórkowy adres e-mail
1 Alicja Koczta Białystok (85) 748 66 50       alicja.koczta@zus.pl
2 Katarzyna Mocek Bielsko-Biała (33) 825 22 16 502 008 917 katarzyna.mocek@zus.pl
3 Magdalena Plizga Biłgoraj (84) 688 13 37 502 009 010 Magdalena.Plizga@zus.pl
4 Joanna Karsznia Bydgoszcz (52) 341 81 24 502 007 721 joanna.karsznia@zus.pl
5 Izabela Jakubek Chorzów (32) 349 05 51 - izabela.jakubek@zus.pl
6 Barbara Korpała Chrzanów (32) 318 11 47 - barbara.korpala@zus.pl
7 Ewa Jęczmyk Częstochowa (34) 368 91 53 502 009 477 ewa.jeczmyk@zus.pl
8 Agnieszka Cybulska Elbląg (55) 641 92 63 502 009 969 CybulskaAg@zus.pl
9 Klaudia Skoniecka Gdańsk (58) 307 86 12 - klaudia.skoniecka@zus.pl
10 Monika Tomiczek Gorzów Wlkp. (95) 739 51 00 502 007 606 monika.tomiczek@zus.pl
11 Tadeusz Borkowski Jasło (13) 446 40 01 wew. 404 502 007 916 tadeusz.borkowski@zus.pl
12 Monika Kopka Kielce (41) 367 75 50 - Monika.Kopka@zus.pl
13 Małgorzata Polańska Koszalin (94) 348 58 01 - Malgorzata.Polanska@zus.pl
14 Monika Wąs Kraków (12) 42 46 286 502 008 369 monika.was@zus.pl
15 Emilia Nowakowska Legnica (76) 876 41 63 502 006 094 Emilia.Nowakowska@zus.pl
16 Maciej  Raszewski Lublin (81) 535 74 70 502 007 793 maciej.raszewski@zus.pl
17 Justyna Kaja Łódź (42) 638 22 38 502 009 509 justyna.kaja@zus.pl
18 Katarzyna Mołas Łódź II (43) 823 32 63 502 008 855 katarzyna.molas@zus.pl
19 Anna Mieczkowska Nowy Sącz (18) 449 81 96 502 001 021 anna.mieczkowska@zus.pl
20 Barbara Piotrowska Olsztyn (89) 521 24 38
(89) 521 21 88
797 188 143 Barbara.Piotrowska05@zus.pl
21 Grażyna Wertel Opole (77) 451 14 69

 

502 001 041

grazyna.wertel@zus.pl

22 Ewa Szymankiewicz Ostrów Wlkp (62) 735 73 69 - ewa.szymankiewicz@zus.pl
23 Małgorzata  Jagiełka Piła (67) 210 58 88 502 006 874 jagielkam@zus.pl
24 Małgorzata Fijałkowska Płock (24) 262-52-71 wew. 23-12 502 009 800 malgorzata.fijalkowska@zus.pl
25 Magdalena  Sobiak Poznań I (61) 841 61 36 502 008 680 magdalena.sobiak@zus.pl
26 Hanna  Wanat Poznań II (61) 874 55 29 502 009 101 hanna.wanat@zus.pl
27 Wiesława Sadowska-Golka Radom (48) 385 64 28 502 008 513 sadowskaw@zus.pl
28 Beata Kopczyńska Rybnik (32) 439 11 61 502 001 216 beata.kopczynska@zus.pl
29 Alicja Kochanowicz-Grabuś Rzeszów (17) 867 52 20 502 006 561 alicja.kochanowicz-grabus@zus.pl
30 Agnieszka Drzewowska Siedlce (25) 640 16 63 - agnieszka.drzewowska@zus.pl
31 Danuta Rosiak Słupsk (59) 841 92 28 797 189 118 danuta.rosiak@zus.pl
32 Joanna Biniecka Sosnowiec (32) 368 33 33 502 002 299 Joanna.Biniecka@zus.pl
33 Izabella Pawłowska Szczecin (91) 459 63 74 - izabella.pawlowska@zus.pl
34 Magdalena Chrzanowska Tarnów  (14) 632 77 37 502 009 661 magdalena.chrzanowska@zus.pl
35 Marta Markun Tomaszów Maz. (44) 726 36 00 wew. 518 502 009 503 marta.markun@zus.pl
36 Bożena Wankiewicz Toruń (56) 610 93 13 502 007 756 wankiewiczb@zus.pl
37 Magdalena Walter Wałbrzych (74) 649 73 70 - magdalena.walter@zus.pl
38 Justyna Borowska  Warszawa I (22) 538 20 21 502 007 397 justyna.borowska@zus.pl
39 Bogusława Kosińska-Wencel Warszawa II (22) 590 29 11 - boguslawa.kosinska-wencel01@zus.pl  
40 Monika Pawłowska  Warszawa III (22) 890 43 91 502 445 972 monika.pawlowska@zus.pl
41 Joanna Małolepszy Wrocław (71) 360 63 86 - Joanna.Malolepszy@zus.pl
42 Sonia Pierścińska Zabrze (32) 277 86 73 502 009 849 sonia.pierscinska@zus.pl
43 Agnieszka  Kazoń Zielona Góra (68) 329 45 40 517 752 456 Agnieszka.Kazon@zus.pl