Koordynatorzy ds. komunikacji społecznej
i edukacji w oddziałach ZUS

Koordynator Jednostka organizacyjna Telefon stacjonarny Telefon komórkowy adres e-mail

Alicja Koczta

Białystok

(85) 748 66 50

 

alicja.koczta@zus.pl

Monika Willmann

Bielsko-Biała

(33) 825 22 16

-

monika.willmann@zus.pl

Tomasz Jabłoński

Biłgoraj

(84) 688 13 08

-

tomasz.jablonski@zus.pl

Joanna Karsznia

Bydgoszcz

(52) 341 81 24

502 007 721

joanna.karsznia@zus.pl

Izabela Jakubek

Chorzów

(32) 349 07 14

-

izabela.jakubek@zus.pl

Barbara Muc

Chorzów

(32) 349 06 22

-

barbara.muc@zus.pl

Barbara Korpała

Chrzanów

(32) 318 11 47

-

barbara.korpala@zus.pl

Ewa Jęczmyk

Częstochowa

(34) 368 91 53

502 009 477

ewa.jeczmyk@zus.pl

Agnieszka Cybulska

Elbląg

(55) 641 92 63

502 009 969

CybulskaAg@zus.pl

Klaudia Skoniecka

Gdańsk

(58) 307 86 12

-

klaudia.skoniecka@zus.pl

Alina Łepkowska Gdańsk (58) 307 86 13  

alina.lepkowska@zus.pl

Monika Tomiczek

Gorzów Wlkp.

(95) 739 51 00

502 007 606

monika.tomiczek@zus.pl

Marzena Miśkiewicz

Jasło

(13) 446 40 01 wew. 404

503 129 976

marzena.miskiewicz@zus.pl

Monika Kopka

Kielce

(41) 367 75 50

-

Monika.Kopka@zus.pl

Małgorzata Polańska

Koszalin

(94) 348 58 01

-

Malgorzata.Polanska@zus.pl

Monika Suder

Kraków

(12) 424 62 86

502 008 369

monika.suder@zus.pl

Emilia Nowakowska

Legnica

(76) 876 41 63

502 006 094

Emilia.Nowakowska@zus.pl

Maciej Raszewski

Lublin

(81) 535 74 70

502 007 793

maciej.raszewski@zus.pl

Marzena Kasietczuk

Lublin

(81) 535 74 70

502 007 842

marzena.kasietczuk@zus.pl

Maria Piwińska

Lublin

(81) 535 74 70

506 000 799

maria.piwinska@zus.pl

Krzysztof Piskorz

Lublin

(81) 535 74 70

-

krzysztof.piskorz@zus.pl

Agnieszka Paluszek Lublin (81) 535 74 70 502 007 797

agnieszka.paluszek@zus.pl

Justyna Kaja

Łódź

(42) 638 22 38

502 009 509

justyna.kaja@zus.pl

Małgorzata Gruszka

Łódź II

(43) 824 56 56 wew. 321

 

malgorzata.gruszka02@zus.pl

Anna Mieczkowska

Nowy Sącz

(18) 449 81 96

502 001 021

anna.mieczkowska@zus.pl

Barbara Piotrowska

Olsztyn

(89) 521 24 38
(89) 521 21 88

797 188 143

Barbara.Piotrowska05@zus.pl

Grażyna Wertel

Opole

(77) 451 14 69

502 001 041

grazyna.wertel@zus.pl

Ewa Szymankiewicz

Ostrów Wlkp

(62) 735 73 69

-

ewa.szymankiewicz@zus.pl

Małgorzata Jagiełka

Piła

(67) 210 58 88

502 006 874

jagielkam@zus.pl

Przemysław Siemieniak

Płock

(24) 262-52-71 wew. 23-12

502 009 800

przemyslaw.siemieniak@zus.pl

Magdalena Olejniczak

Poznań I

(61) 841 61 58

502 008 660

magdalena.olejniczak@zus.pl

Hanna Wanat

Poznań II

(61) 874 55 29

502 009 101

hanna.wanat@zus.pl

Edyta Kępka

Radom

(48) 385 63 51

-

edyta.kepka01@zus.pl

Justyna Marszałek-Świtlik

Rybnik

(32) 439 11 65

502 001 216

justyna.marszalek-switlik@zus.pl

Alicja Kochanowicz-Grabuś

Rzeszów

(17) 867 52 20

502 006 561

alicja.kochanowicz-grabus@zus.pl

Aleksandra Lewicka

Siedlce

(25) 640 16 63

-

aleksandra.lewicka@zus.pl  

Joanna Szewczyk

Słupsk

(59) 841 92 28

-

joanna.szewczyk01@zus.pl

Małgorzata Męcik

Sosnowiec

(32) 368 33 33

502 002 299

malgorzata.mecik@zus.pl

Izabella Pawłowska

Szczecin

(91) 459 63 74

-

izabella.pawlowska@zus.pl

Wanda Wojtanowska

Tarnów 

(14) 632 75 96

-

wanda.wojtanowska@zus.pl

Marta Markun

Tomaszów Maz.

(44) 726 36 00 wew. 518

502 009 503

marta.markun@zus.pl

Bożena Wankiewicz

Toruń

(56) 610 93 13

502 007 756

wankiewiczb@zus.pl

Magdalena Walter

Wałbrzych

(74) 649 73 70

727 690 021

magdalena.walter@zus.pl

Emil Wratny

Warszawa I

(22) 538 20 27

502 007 397

emil.wratny@zus.pl

Anna Wełna

Warszawa II

(22) 590 25 58

-

anna.welna01@zus.pl  

Monika Pawłowska 

Warszawa III

(22) 890 43 91

502 445 972

monika.pawlowska@zus.pl

Joanna Małolepszy

Wrocław

(71) 360 63 86

-

Joanna.Malolepszy@zus.pl

Sonia Pierścińska

Zabrze

(32) 277 86 73

502 009 849

sonia.pierscinska@zus.pl

Agnieszka Kazoń

Zielona Góra

(68) 329 45 40

517 752 456

Agnieszka.Kazon@zus.pl