Ostateczne wyniki Olimpiady

Prezentujemy tabelę z listą drużyn, które uzyskały tytuł finalisty Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” w edycji 2019/2020.

Przypominamy, że tytuł finalisty otrzymały zespoły, które uzyskały przynajmniej 20 punktów i miały najwyższą w swoim województwie liczbę punktów w teście. Jeśli do wskazania I miejsca w województwie nie wystarczyła punktacja, o kolejności miejsc zadecydował czas rozwiązania testu.

Pełna lista uczelni oferujących indeksy oraz dodatkowe punkty przy rekrutacji dla finalistów naszej Olimpiady znajduje się na stronie https://www.zus.pl/baza-wiedzy/lekcje-z-zus/olimpiada. Nie mniej cenną nagrodą, jest wiedza o ubezpieczeniach, która na pewno przyda się w dalszym życiu każdego z uczestników Olimpiady.

Uczniów, którzy chcą otrzymać zaświadczenie o uzyskaniu tytułu finalisty naszej Olimpiady prosimy o kontakt na adres edukacja@zus.pl

Jeszcze raz gratulujemy wiedzy wszystkim uczestnikom.

 

Województwo

Nazwa zespołu

Skład zespołu

Punkty

Czas

mazowieckie

XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Warszawie

Anna Fijałkowska

25

23:49

Mateusz Brochocki

Maciej Kubica

zachodniopomorskie

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu

Roksana Dwornik

24

10:17

Amanda Kotus

dolnośląskie

IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Wałbrzychu

Klaudia Pierlejewska

24

17:41

Amelia Ożóg

Wiktoria Urban

wielkopolskie

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi

Daria Posypanko

24

18:03

Maria Pytlik

Aleksandra Wencel

małopolskie

Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu

Klaudia Czerwień

24

20:40

Karolina Jędrol

Aleksandra Garb

lubuskie

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

Aleksander Łabuć

24

23:43

Zuzanna Łukasiewicz

Wojciech Stachowski

śląskie

Zespół Szkół Ekonomicznych w Zawierciu

Paulina Czech

24

24:13

Agnieszka Seweryn

Weronika Borówka

łódzkie

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi

Katarzyna Andrzejczak

24

16:45

Maja Kiełczewska

Jakub Klim

pomorskie

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku

Sandra Smoderek

23

18:38

Julia Kokosińska

Adam Zarzycki

warmińsko-mazurskie

XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie

Dobrawa Błęcka

23

26:21

Jan Brzozowski

Anna Jarmoła

świętokrzyskie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie

Karol Pasoń

23

29:58

Przemysław Początek

Paweł Stawowczyk

podkarpackie

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Katarzyna Włodyka

22

27:40

Weronika Jamróz

Dominika Śliwa

kujawsko-pomorskie

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią

Julia Iwanek

21

14:11

Natalia Stepka

Julia Ziarnek

lubelskie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Weronika Sposób

21

17:10

Kinga Walczyna

Jakub Petkowicz

podlaskie

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem

Weronika Kulesza

21

27:23

Kamila Leoniak

Wiktoria Leoniak

opolskie

Zespół Szkół w Oleśnie

Roksana Huć

20

14:25

Maciej Jankowski

Michał Sosnowski