Breadcrumb

Szkolenia

Szkolenia

Date in format rrrr-mm-dd
"From" date must be before "To" date
Date in format rrrr-mm-dd

Search Results

Asset Publisher

Zasiłek chorobowy – ogólne zasady przyznawania i ustalania podstawy wymiaru składek ze zmianami

Szczegóły dotyczące wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia

  Szkolenia

 • Essential area

  płatnicy, ubezpieczeni

 • Event description

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line na temat: „Zasiłek chorobowy – ogólne zasady przyznawania i ustalania podstawy wymiaru składek ze zmianami

  Szkolenie  odbędzie się 23 maja 2024 r., o godzinie 10:00, za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meetings. Aby wziąć udział w webinarium niezbędne jest posiadanie przez Państwa komputera z dostępem do Internetu.

  Prosimy, aby w zgłoszeniu podali Państwo adres e-mail, na który wyślemy zaproszenie.

  Aby dołączyć do spotkania (będzie to możliwe 10 minut przed spotkaniem) klikamy przycisk Join meeting (dołącz do spotkania).

  Dołączając do wydarzenia wyrażają Państwo zgodę na publikowanie wizerunku, ale istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o celach przetwarzania, podstawach prawnych, okresie przechowywania, odbiorcach danych, prawach związanych z przetwarzaniem znajdują się w Klauzuli informacyjnej stanowiącej załącznik nr 1 do ogłoszenia.

  Przed rozpoczęciem szkolenia należy podpisać treść oświadczenia (stanowiący załącznik nr 2 do ogłoszenia) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i przesłać na adres: chelm _szkolenia@zus.pl

  Zapisy na szkolenia przyjmowane są elektronicznie na adres  mailowy: chelm_szkolenia@zus.pl

 • Locality

  Chełm

 • Event term

  2024.05.23

 • Contact

  Zapisy na szkolenia przyjmowane są elektronicznie na adres  mailowy: chelm_szkolenia@zus.pl