Delegowanie pracowników w świetle prawa unijnego

Szczegóły dotyczące wydarzenia

Rodzaj wydarzenia

Szkolenia

Obszar merytoryczny

ubezpieczenia społeczne

Opis wydarzenia

ZUS oddział w Opolu zaprasza płaników składek oraz przedstawicieli biur rachunkowych na szkolenie, na którym będzie można się zapoznać z:

  1. Przepisami regulującymi zasady poświadczania formularzy A1.
  2. Prawidłowym wypełnianiem wniosków o wydanie Formularza A1.

Termin szkolenia: 8 grudnia 2021 r., od godz. 9:00 do 12:00.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W dniu szkolenia on-line każdy zapisany uczestnik otrzyma link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez platformę Webex Events). Połączenie jest w pełni bezpieczne.

Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym z dostępem do Internetu (przeglądarka Google Chrome lub Firefox).

Informacja dodatkowa w sprawie przetwarzania danych osobowych:

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o celach przetwarzania, podstawach prawnych, okresie przechowywania, odbiorcach danych, prawach związanych z przetwarzaniem znajdują się w klauzuli informacyjnej, stanowiącej załącznik do ogłoszenia.

Osoba, która chce uczestniczyć w szkoleniu, musi przed jego rozpoczęciem zapoznać się z treścią klauzuli informacyjnej, tj. załącznikiem oraz podpisać oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (po podpisaniu należy przekazać go organizatorom spotkania).

 

 

Miejscowość

Opole

Termin wydarzenia

2021.12.08

Kontakt

Zapisy na szkolenie e-mailowo, na adres: szkolenie.opole@zus.pl lub tel. 77 45 11 623. Wraz ze zgłoszeniem na szkolenie należy przekazać do organizatora podpisany Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Może to być skan/zdjęcie.

Załączniki

Opole szkolenie 8 12 2021 Formularz zgłoszeniowy (557KB)