Stanowisko ds. rozliczeń

    ZUS Oddział w Krakowie

    Wydział Rozliczeń Kont Płatników Składek 1

    Oddział w Krakowie
    ul. Pędzichów 27
    31-080 Kraków

  • Województwo

    małopolskie

    - wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka i prawo)
    minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

    - znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń
    do tej Ustawy
    - znajomość zasad rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy, Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych
    - rozwijanie własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
    - umiejętność współpracy z innymi
    - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    - umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
    - rzetelność, sumienność, komunikatywność, orientacja na klienta

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnienie obsługi kont płatników w zakresie rozliczeń.

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (tzn. kopie świadectwa ukończenia szkoły średniej, wyższej) i doświadczenie zawodowe

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    24 lipca 2019 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Krakowie

  • Miejsce składania dokumentów

    Stanowisko Informacja ogólna /Dziennik Podawczy

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas określony w celu zastępstwa
    - skontaktujemy się e-mailowo lub telefonicznie tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - złożonych dokumentów nie zwracamy
    - dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    - dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - konieczność odbywania podróży służbowych,
    - budynek 4-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze,
    - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
    - przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa
    - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Małgorzata Florczyk, Kraków
    Katarzyna Grabowska, Skała
    Grażyna Handzlik, Kraków
    Justyna Kantorowicz, Kraków
    Marek Kornacki, Kraków
    Maciej Krakowczyk, Kraków
    Magdalena Radziechowska, Limanowa
    Kinga Śliwa, Goszcza
    Aneta Wiśniowska, Kraków

    Ogłoszenie wyników naboru

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania zatrudnionych kandydatów

  • Uzasadnienie wyboru lub uzasadnienie niezatrudnienia żadnego kandydata

    Pan Maciej Krakowczyk jest osobą, która z łatwością nawiązuje relacje z innymi pracownikami. Deklaruje, że jest osobą pracowitą i szybko się uczy nowych zagadnień. Kandydat w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się znajomością podstawowych zagadnień związanych z pracą na stanowisku ds. rozliczeń.