Stanowisko ds. konta ubezpieczonego

    ZUS I Oddział w Warszawie

    Wydział Ubezpieczeń i Składek -1

    I Oddział w Warszawie
    ul. Senatorska 6/8
    00-917 Warszawa

  • Województwo

    mazowieckie

    - wykształcenie wyższe (prawo, administracja, gospodarka, nauki społeczne)
    - minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

    - znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
    - znajomość zasad podlegania i ustalania wysokości składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Fundusz Emerytur Pomostowych
    - umiejętność interpretacji przepisów prawa i właściwego ich stosowania
    - umiejętność formułowania wypowiedzi na piśmie
    - umiejętność współpracy z innymi
    - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    - rozwijanie własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
    - pozytywne nastawienie do obsługi klienta
    - terminowość, rzetelność, odpowiedzialność

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych.

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat, w razie możliwości ze wskazaniem adresu e-mail lub nr telefonu
    - kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    24 maja 2019 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania I Oddziału ZUS w Warszawie.

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Spraw Pracowniczych, pok. 223

  • Dodatkowe informacje

    - poszukujemy 2 kandydatów
    - proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - nadsyłanych dokumentów nie zwracamy
    - oferty niekompletne oraz złożone lub wysłane po terminie nie będą rozpatrywane
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne
    miejsce wykonywania pracy:
    Inspektorat Warszawa-Żoliborz
    ul. Kasprowicza 151
    01-949 Warszawa

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - budynek 2-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze,
    - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
    - przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa
    - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Aneta Jackiewicz, Legionowo
    Bożena Kurowska, Warszawa
    Anna Oleszczuk, Warszawa
    Joanna Piechut, Warszawa

    Ogłoszenie wyników naboru

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania zatrudnionych kandydatów

  • Uzasadnienie wyboru lub uzasadnienie niezatrudnienia żadnego kandydata

    Pani Joanna Piechut potrafiła umotywować swoje zainteresowanie podjęciem zatrudnienia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, wykazała się odpowiednim poziomem ogólnej wiedzy i orientacji z zakresu zadań realizowanych przez ZUS oraz dobrą orientacją w zadaniach realizowanych na stanowisku ds. konta ubezpieczonego. Biorąc pod uwagę wynik testu wiedzy, potencjał Kandydatki, ukierunkowanie na możliwość rozwoju zawodowego kandydatura Pani Joanny Piechut gwarantuje sprawny przebieg procesu adaptacyjnego.
    Pani Anna Oleszczuk zatrudnienie w ZUS postrzega jako możliwość rozwoju zawodowego w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy. Kandydatce ze względu na kierunek studiów bardzo zależy na pracy w jednostce administracji publicznej, gdzie będzie mogła swoje przygotowanie teoretyczne wykorzystać w praktyce. Pani Anna Oleszczuk jest osobą ambitną, która chętnie angażuje się w nowe formy działania i potrafi dostrzegać pozytywne elementy nowych sytuacji.