Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

    ZUS Oddział w Chorzowie

    Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowych

    Oddział w Chorzowie
    ul. Dąbrowskiego 45
    41-500 Chorzów

  • Województwo

    śląskie

    - wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, zarządzania, ubezpieczenia)
    - minimum 2 lata pracy w pionie świadczeń emerytalno-rentowych

    - znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do ustawy
    - znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz rozporządzeń do ustawy
    - znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
    - umiejętność współpracy z innymi
    - rozwijanie własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
    - umiejętność stosowania przepisów
    - orientacja na klienta
    - rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
    - nastawienie na wyniki / konsekwencja w działaniu
    - działanie procesowe / nastawienie na proces
    - umiejętność poprawnego przekazywania informacji pisemnych i ustnych

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - odręcznie podpisany list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska pracy, o które ubiega się kandydat
    - oświadczenie z odręcznie podpisaną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (oświadczenie do pobrania poniżej w rubryce Wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe.

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    5 czerwca 2017 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Chorzowie.

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Spraw Pracowniczych
    Dokumenty dostarczone osobiście prosimy składać w kopertach na stanowisku Dziennik Podawczy, który znajduje się na parterze.

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas zastępstwa
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - dokumentacja niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana
    - oferty złożone lub dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane
    (w przypadku dokumentów aplikacyjnych przesłanych pocztą tradycyjną, za datę złożenia przyjmuje się datę wpływu korespondencji do jednostki organizacyjnej)
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - do składania ofert zachęcamy osoby niepełnosprawne

  • Wymagana klauzula

    Prosimy na kopercie, w której znajduje się oferta pracy umieścić dopisek "OFERTA PRACY". Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)