Stanowisko ds. wsparcia procesów informatycznych

    ZUS Oddział w Tarnowie

    Centrum Wsparcia Informatyki w obszarze Obsługi Kont Płatników i Ubezpieczonych Oddział w Chorzowie

    Oddział w Tarnowie
    ul. Kościuszki 32
    33-100 Tarnów

  • Województwo

    małopolskie

    Niezbędne:
    - wykształcenie wyższe
    - minimum 1 rok doświadczenia związanego z obszarem obsługi kont płatników i/lub ubezpieczonych
    - minimum 3 lata stażu pracy

    - znajomość obsługi aplikacji z obszaru CWI OKPU (PI, OU, R6, D6, ZO, DF, BW, ZD, ZK, ZN, E6)
    - sprawne poruszanie się w systemie MS Windows
    - swobodne posługiwanie się MS Word, MS Excel i pocztą elektroniczną
    - umiejętność czytania dokumentacji użytkowej i projektowej
    - znajomość przepisów i praktyczna wiedza merytoryczna z obszaru obsługi kont płatników i ubezpieczonych (mile widziana wcześniejsza praca w wydziałach merytorycznych)
    - umiejętność organizacji pracy na stanowisku pracy
    - umiejętność pracy z klientem wewnętrznym
    - komunikatywność
    - dyspozycyjność
    Dodatkowym atutem będzie:
    - umiejętność tworzenia zapytań SQL
    - umiejętność współdziałania w rozproszonym zespole

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia wsparcie informatyczne dla użytkowników i administratorów KSI ZUS w procesach rozwoju i eksploatacji aplikacji KSI ZUS, a także:
    - odpowiada za obsługę incydentów w obszarze nadzorowanym przez dane CWI dla całego Zakładu
    - odpowiada za utrzymanie i monitorowanie wskazanego poziomu usług IT w zakresie nadzorowanym przez dane CWI dla całego Zakładu
    - odpowiada za wsparcie użytkowników w ramach wdrożeń oprogramowania i procedur w obszarze nadzorowanym przez dane CWI dla całego Zakładu
    - uczestniczy w pracach projektowych, wdrożeniowych i testowych w obszarze nadzorowanym przez dane CWI

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega
    - oświadczenie zawierające własnoręcznie podpisaną klauzulę dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej Wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
    - kserokopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy
    - kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    15 grudnia 2017 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie

  • Miejsce składania dokumentów

    Oddział w Chorzowie
    Wydział Spraw Pracowniczych
    ul. Dąbrowskiego 45
    41-500 Chorzów

  • Dodatkowe informacje

    - proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz test wiedzy
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - nadsyłanych dokumentów nie zwracamy
    - oferty złożone lub wysłane po terminie nie będą rozpatrywane
    - miejscem wykonywania pracy będzie Oddział ZUS w Tarnowie

  • Wymagana klauzula

    Prosimy na kopercie, w której znajduje się oferta pracy umieścić dopisek "OFERTA PRACY". Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)