Ścieżka nawigacji

Szkolenia

Szkolenia

Data w formacie rrrr-mm-dd
Data "Od" musi być przed datą "Do"
Data w formacie rrrr-mm-dd

Wyniki wyszukiwania

Wydawca treści

Elektroniczny ZUS - Platforma Usług Elektronicznych

Szczegóły dotyczące wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia

  Szkolenia

 • Obszar merytoryczny

  ubezpieczeni, płatnicy, świadczeniobiorcy

 • Opis wydarzenia

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line na temat: Elektroniczny ZUS - Platforma Usług Elektronicznych. Szkolenie odbędzie się 29 czerwca 2023 r., o godz. 10:00, za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meetings. Aby wziąć udział w webinarium niezbędne jest posiadanie przez Państwa komputera z dostępem do Internetu.

  Prosimy, aby w zgłoszeniu podali Państwo adres e-maila, na który wyślemy zaproszenie.

  Aby dołączyć do spotkania (będzie to możliwe 10 minut przed spotkaniem) klikamy przycisk Join meeting (dołącz do spotkania).

  Dołączając do wydarzenia wyrażają Państwo zgodę na publikację wizerunku, ale istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępnienia obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o celach przetwarzania, podstawach prawnych, okresie przechowywania, odbiorach danych, prawach związanych z przetwarzaniem znajdują się w Klauzuli informacyjnej stanowiącej załącznik nr 1 do ogłoszenia.

  Przed rozpoczęciem szkolenia należy podpisać treść oświadczenia (stanowiący załącznik nr 2 do ogłoszenia) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i przesłać na adres: chelm_szkolenia@zus.pl

 • Miejscowość

  Chełm

 • Termin wydarzenia

  2023.06.29

 • Kontakt

  Zapisy na szkolenie przyjmowane są elektronicznie na adres mailowy: chelm_szkolenia@zus.pl