„Zaproś ZUS do swojej firmy". Zakładanie przez pracowników ZUS profili (kont) na Platformie Usług Elektronicznych ZUS w siedzibie Twojej firmy.

Szczegóły dotyczące wydarzenia

Rodzaj wydarzenia

PUE

Obszar merytoryczny

profil (konto) na PUE

Opis wydarzenia

Platforma Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) to narzędzie, które ułatwia dostęp do usług świadczonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

PUE udostępnia dane zapisane na kontach w ZUS, daje możliwość łatwego generowania i przesyłania drogą elektroniczną dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz różnego typu pism i wniosków. Rejestracja na PUE pozwala także na otrzymywanie informacji  o e-ZLA, przeglądanie rozliczeń oraz zmianę danych identyfikacyjnych.

Tą drogą można umówić się na wizytę w ZUS, a nawet wysłać wniosek w ramach programu „ Rodzina 500+”.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zabrzu organizuje w urzędach, instytucjach i zakładach pracy PUEROOM, w ramach których pracownicy ZUS oferują w siedzibie płatnika składek możliwość założenia osobom zainteresowanym profil PUE.
Wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem i uzgodnić termin wizyty.

Zapraszamy do współpracy !

Miejscowość

Zabrze

Termin wydarzenia

2019.01.01 - 2019.12.31

Kontakt

W sprawie uzgodnienia terminu wizyty prosimy o kontakt z Panią Aleksandrą Hanke tel. 32 277 88 50, e-mail: aleksandra.hanke@zus.pl lub z Panią Agnieszką Mansfeld tel. 32 277 87 87 e-mail: agnieszka.mansfeld@zus.pl.