Stanowisko ds. rozliczeń

    ZUS Oddział w Częstochowie

    Wydział Rozliczeń Kont Płatników Składek

    Oddział w Częstochowie
    ul. Dąbrowskiego 43/45
    42 – 218 Częstochowa

  • Województwo

    śląskie

    - znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do ustawy
    - znajomość zasad podlegania, ustalania i rozliczania wysokości składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, FP, FGŚP
    - znajomość zasad korygowania dokumentów ubezpieczeniowych
    - znajomość zasad wypełniania dokumentów ubezpieczeniowych przez poszczególne grupy płatników składek
    - nastawienie na wyniki/konsekwencja w działaniu, terminowość, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, poprawne przekazywanie informacji ustnych, działanie procesowe/nastawienie na proces
    - podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów, poprawne przekazywanie informacji pisemnych, przekonywanie, obsługa klienta, poprawne wnioskowanie, stanowczość/pewność siebie, opanowanie, umiejętność stosowania przepisów

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń.

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o jakie ubiega się kandydat
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce "Wymagana Klauzula")
    - kserokopia dokumentów potwierdzających niezbędne wykształcenie

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    24 października 2019 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Częstochowie.

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Kadrowo-Płacowy
    Kontakt telefoniczny: 34-3689403
    Dokumenty dostarczone osobiście prosimy składać w kopertach (z dopiskiem oferta pracy RKS) na stanowisku Dziennik podawczy, który znajduje się na parterze.

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne drogą telefoniczną bądź mailową
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - dokumentacja niekompletna nie będzie uwzględniana
    - oferty złożone lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - konieczność odbywania podróży służbowych,
    - budynek czteropiętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych
    na pierwszym piętrze,
    - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
    - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
    - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Krzysztof Cichoń, Częstochowa
    Anna Górna, Częstochowa
    Mateusz Hertman, Częstochowa
    Anna Jakubowska, Częstochowa
    Monika Jędrak, Częstochowa
    Łukasz Latacz, Częstochowa
    Jakub Maślanka, Częstochowa
    Konrad Matysiak, Częstochowa
    Monika Moryń, Częstochowa
    Sylwia Nowak, Częstochowa
    Katarzyna Posak-Bałaga, Częstochowa
    Magdalena Puchała, Węglowice
    Sławomir Roznowski, Częstochowa
    Sebastian Struski, Częstochowa
    Joanna Świtoń, Częstochowa
    Edyta Teklak, Częstochowa
    Joanna Ziaja, Częstochowa