Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    21 lutego 2019  08:15

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Serwisowanie instalacji domofonowej, systemu sygnalizacji włamania i napadu, systemu telewizji przemysłowej, dźwiękowego systemu ostrzegawczego oraz systemu sygnalizacji pożarowej.

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Zabrzu

  • Adres zamawiającego

    ul. Szczęść Boże 18 41-800 Zabrze

  • Województwo

    śląskie

  • Numer postępowania

    480000/273/2/2019-ZAP

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Dodatkowe informacje

    Oferty należy składać w terminie do 1 marca 2019 r. do godz. 10:00.
    Ze strony Zamawiającego osobą uprawnioną do kontaktu w sprawie niniejszego Postępowania jest:
    w sprawach formalno – prawnych:
    Katarzyna Gansiniec, Stanowisko: Specjalista, nazwa jednostki organizacyjnej:, ZUS O/Zabrze Wieloosobowe Stanowisko Zamówień Publicznych, T: +48 (32) 277-86-43, E-mail: zabrze-zp@zus.pl
    w sprawach przedmiotu zamówienia:
    Bogusław Górny, Stanowisko: Starszy Specjalista, nazwa jednostki organizacyjnej: ZUS O/Zabrze, Wydział Administracyjno-Gospodarczy, T: +48 (32) 277-86-05
    E-mail: boguslaw.gorny@zus.pl
    Godziny kontaktu z Wykonawcami 8:00 – 14:00 (pn.- pt.)

  • Data publikacji ogłoszenia
    07 marca 2019  08:45