Regulamin rejestracji nowego profilu

Zaakceptowanie regulaminu jest konieczne, aby utworzyć profil na portalu PUE (Nowym Portalu Informacyjnym).

 

Aby założyć profil należy:

1. Zapoznać się z Regulaminem.

 

RIU_regulamin_2

 

RIU_regulamin

 

2. Zaznaczyć pierwsze dwa check-boxy:
Akceptuję Regulamin PUE

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracji profilu w portalu Platformy Usług Elektronicznych ZUS - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych w ZUS, w szczególności o celach przetwarzania, podstawach prawnych, okresie przechowywania oraz Twoich prawach związanych z przetwarzaniem danych, znajdziesz w klauzuli informacyjnej zamieszczonej na naszej stronie internetowej: https://www.zus.pl/rodo

 

Zaznaczenie trzeciego check-boxa jest opcjonalne:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i bieżącej działalności ZUS.

 

RIU_regulamin_rejestracji

 

warning Brak akceptacji regulaminu i wyrażenia zgody na przetwarzanie, gromadzenie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie i usuwanie danych adresowych uniemożliwia użytkownikowi założenie profilu.

warning Aby zrezygnować z zakładania nowego profilu należy wybrać przycisk [Powrót do ekranu wyboru rejestracji] znajdujący w lewym dolnym rogu okna.

 

RIU_powrot_do_ekranu_wyboru_rejestracji