Ścieżka nawigacji

Menu nawigacji

Oddział w Bielsku-Białej – dostępność dla osób z niepełnosprawnościami skierowanych na badanie lekarskie

Oddział w Bielsku-Białej – dostępność dla osób z niepełnosprawnościami skierowanych na badanie lekarskie

Gdzie przeprowadzane są badania lekarskie?

Badania lekarskie odbywają się w siedzibie Oddziału ZUS Bielsku-Białej w budynkach przy ul. Krasińskiego 34 oraz 36. Wejdź wejściem w budynku pod numerem 34.

Miejsca parkingowe

Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów ZUS. Są na nim wyznaczone 3 miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością.

Wejście do budynku

Wejście na badania lekarskie znajduje się w budynku przy ul. Krasińskiego 34. Wejście jest zorganizowane z poziomu chodnika.

Drzwi przy wejściu do budynku przy ul. Krasińskiego 34 nie otwierają się automatycznie. W pobliżu drzwi znajduje się dzwonek ze znakiem wózka inwalidzkiego oraz informacją „POMOC DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH”. Naciśnij dzwonek, aby uzyskać pomoc w otwarciu drzwi.

Wewnątrz budynku

Wewnątrz budynku, w pobliżu wejścia, są schody. Skorzystaj z platformy schodowej, która znajduje się przy wejściu.  Przy platformie jest dzwonek ze znakiem wózka inwalidzkiego  oraz  informacją „POMOC DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH”. Naciśnij dzwonek, aby uzyskać pomoc w jej uruchomieniu.

Na drodze do gabinetów lekarskich znajdują się drzwi wahadłowe i przeciwpożarowe. W otwarciu drzwi przeciwpożarowych pomogą Ci pracownicy ochrony.

Gabinety lekarskie znajdują się na parterze budynków przy ul. Krasińskiego 34 oraz 36. Z wejścia przy ul. Krasińskiego 34 skieruj się w stronę prawą. 

Jeżeli badanie odbywa się w budynku 36, pracownik ochrony uruchomi platformę schodową, która pomoże Ci pokonać różnicę poziomów między budynkami.

Drzwi do gabinetów są otwierane przez lekarza orzecznika.

Toaleta dla osób z niepełnosprawnością

Toaleta przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchu znajduje się w części orzecznictwa lekarskiego na parterze budynku przy ul. Krasińskiego 34 po lewej stronie od wejścia.