Ścieżka nawigacji

Menu nawigacji

Punkt Obsługi Klientów w Ustrzykach Dolnych - dostępność dla osób z niepełnosprawnościami

Punkt Obsługi Klientów w Ustrzykach Dolnych - dostępność dla osób z niepełnosprawnościami

Gdzie znajduje się punkt obsługi klientów ZUS

W Ustrzykach Dolnych naszych klientów obsługujemy w punkcie obsługi klientów przy ul. Rynek 6.

Miejsca parkingowe

Przed budynkiem jest wyznaczone 1 miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością ruchu. Wjazd bezpośrednio z ul. Rynek.

Wejście do budynku

Osoby z niepełnosprawnością ruchu mogą dostać się do budynku wejściem głównym. Przed wejściem znajduje się podjazd dostosowany dla osób ze specjalnymi potrzebami.

Drzwi wejściowe do budynku

Drzwi do budynku nie otwierają się automatycznie. Drzwi są dostosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami (mają szerokość 90 cm). Przy drzwiach znajduje się dzwonek z informacją "Pomoc dla Niepełnosprawnych". Naciśnij dzwonek, aby uzyskać pomoc w otwarciu drzwi.

Wewnątrz budynku

Stanowiska obsługi klientów znajdują się na podwyższonym parterze. Wewnątrz budynku są bariery budowlane. Do stanowisk prowadzą schody. Drzwi na drodze do stanowisk nie otwierają się automatycznie. Drzwi do pomieszczenia, w którym obsługujemy klientów są dostosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami (mają szerokość 90 cm).

Toaleta dla osób z niepełnosprawnością

W budynku jest toaleta przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchu, po lewej stronie od wejścia do budynku, jednak nie spełnia wszystkich wymogów.

Uwaga, najbliższą placówką ZUS dostępną dla osób z niepełnosprawnością ruchu jest Inspektorat ZUS w Sanoku przy ul. Konarskiego 20.