Ścieżka nawigacji

Menu nawigacji

Punkt Obsługi Klientów w Bystrzycy Kłodzkiej - dostępność dla osób z niepełnosprawnościami

Punkt Obsługi Klientów w Bystrzycy Kłodzkiej - dostępność dla osób z niepełnosprawnościami

Gdzie znajduje się punkt obsługi klientów​​​​​​​  ZUS

W Bystrzycy Kłodzkiej naszych klientów obsługujemy w punkcie obsługi klientów przy ul. Strażackiej 13.

Miejsca parkingowe

Przed budynkiem przy ul. Strażackiej nie ma wyznaczonych miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnością. Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się obok sklepu "Biedronka" przy ul. Strażackiej 8. 

Wejście do budynku

Osoby z niepełnosprawnością ruchu mogą dostać się do budynku wejściem od ul. Strażackiej 13. Wejście jest zorganizowane z poziomu chodnika.

Drzwi wejściowe do budynku

Drzwi do budynku nie otwierają się automatycznie. Przy wejściu znajduje się dzwonek ze znakim wózka inwalidzkiego. Naciśnij dzwonek, aby uzyskać pomoc w otwarciu drzwi. W ten sposób zapewniamy klientom ze szczególnymi potrzebami dostęp alternatywny - do czasu zmodernizowania wejścia i wyposażenia go w drzwi automatycznie otwierane.

Wewnątrz budynku

Sala obsługi klientów znajduje się na parterze, na prawo od wejścia do budynku. Drzwi na drodze do sali nie otwierają się automatycznie. W otwarciu drzwi pomogą Ci pracownicy sali obsługi klientów. W ten sposób zapewniamy klientom ze szczególnymi potrzebami dostęp alternatywny do sali obsługi klientów - do czasu modernizacji drzwi.

 

Toaleta dla osób z niepełnosprawnością

Toaleta przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchu znajduje się na wprost wejścia do budynku.

W toalecie jest system wzywania pomocy.