Koordynatorzy ds. komunikacji społecznej
i edukacji w oddziałach ZUS

Poniżej znajduje się lista koordynatorów ds. komunikacji społecznej i edukacji w oddziałach ZUS. Jeśli nie wiesz, pod który oddział podlega miejscowość, w której znajduje się Twoja szkoła, skorzystaj z wyszukiwarki oddziałów ZUS (należy podać kod pocztowy miejscowości).

 

Koordynator Jednostka organizacyjna Telefon stacjonarny Telefon komórkowy adres e-mail
Alicja Koczta Białystok 85 748 66 50 - alicja.koczta@zus.pl
Monika Willmann Bielsko-Biała 33 825 22 16 - monika.willmann@zus.pl
Tomasz Jabłoński Biłgoraj 84 688 13 08 - tomasz.jablonski@zus.pl
Joanna Karsznia Bydgoszcz 52 341 81 24 502 007 721 joanna.karsznia@zus.pl
Barbara Muc Chorzów 32 349 06 22 - barbara.muc@zus.pl
Barbara Korpała Chrzanów 32 318 11 47 - barbara.korpala@zus.pl
Paulina Grygielska Częstochowa 34 368 93 16 - paulina.grygielska@zus.pl
Agnieszka Cybulska Elbląg 55 641 92 63 502 009 969 agnieszka.cybulska@zus.pl
Klaudia Skoniecka Gdańsk 58 307 86 12 - klaudia.skoniecka@zus.pl
Alina Łepkowska Gdańsk 58 307 86 13  

alina.lepkowska@zus.pl

Monika Tomiczek Gorzów Wlkp. 95 739 51 00 502 007 606 monika.tomiczek@zus.pl
Marzena Miśkiewicz Jasło 13 446 40 01 wew. 404 503 129 976 marzena.miskiewicz@zus.pl
Monika Kopka Kielce 41 367 75 50 - Monika.Kopka@zus.pl
Małgorzata Polańska Koszalin 94 348 58 01 - Malgorzata.Polanska@zus.pl
Monika Suder Kraków 12 424 62 86 502 008 369 monika.suder@zus.pl
Emilia Nowakowska Legnica 76 876 41 63 502 006 094 Emilia.Nowakowska@zus.pl
Maciej Raszewski Lublin 81 535 77 23 502 007 793 maciej.raszewski@zus.pl
Marzena Kasietczuk Lublin 81 535 74 70 502 007 842 marzena.kasietczuk@zus.pl
Maria Piwińska Lublin 81 535 74 70 506 000 799 maria.piwinska@zus.pl
Krzysztof Piskorz Lublin 81 535 77 23 502 007 817 krzysztof.piskorz@zus.pl
Agnieszka Paluszek Lublin 81 535 74 70 502 007 797 agnieszka.paluszek@zus.pl
Justyna Kaja Łódź 42 638 22 38 502 009 509 justyna.kaja@zus.pl
Małgorzata Gruszka Łódź II 43 824 56 56 wew. 321 - malgorzata.gruszka02@zus.pl
Anna Mieczkowska Nowy Sącz 18 449 81 96 502 001 021 anna.mieczkowska@zus.pl
Barbara Piotrowska Olsztyn 89 521 24 38
89 521 21 88
797 188 143 Barbara.Piotrowska05@zus.pl
Grażyna Wertel Opole 77 451 14 69 502 001 041 grazyna.wertel@zus.pl
Ewa Szymankiewicz Ostrów Wlkp. 62 735 73 69 - ewa.szymankiewicz@zus.pl
Małgorzata Jagiełka Piła 67 210 58 88 502 006 874 malgorzata.jagielka@zus.pl
Przemysław Siemieniak Płock 24 262 52 71 wew. 23 52 502 009 800 przemyslaw.siemieniak@zus.pl
Aneta Kokosza Płock 24 262 52 71 wew. 25 18 - aneta.kokosza@zus.pl
Magdalena Olejniczak Poznań I 61 841 61 58 502 008 660 magdalena.olejniczak@zus.pl
Hanna Wanat Poznań II 61 874 55 29 502 009 101 hanna.wanat@zus.pl
Weronika Stolarz Poznań II 61 874 55 40 - weronika.stolarz@zus.pl
Edyta Kępka Radom 48 385 63 51 - edyta.kepka01@zus.pl
Justyna Marszałek-Świtlik Rybnik 32 439 11 65 502 001 216 justyna.marszalek-switlik@zus.pl
Alicja Kochanowicz-Grabuś Rzeszów 17 867 52 20 502 006 561 alicja.kochanowicz-grabus@zus.pl
Aleksandra Lewicka Siedlce 25 640 16 63 - aleksandra.lewicka@zus.pl
Joanna Szewczyk Słupsk 59 841 92 28 - joanna.szewczyk01@zus.pl
Małgorzata Męcik Sosnowiec 32 368 33 33 502 002 299 malgorzata.mecik@zus.pl
Izabella Pawłowska Szczecin 91 459 63 74 - izabella.pawlowska@zus.pl
Wanda Wojtanowska Tarnów 14 632 75 96 - wanda.wojtanowska@zus.pl
Marta Markun Tomaszów Maz. 44 726 36 00 wew. 518 502 009 503 marta.markun@zus.pl
Bożena Wankiewicz Toruń 56 610 93 13 502 007 756 bozena.wankiewicz@zus.pl
Magdalena Walter Wałbrzych 74 649 73 70 727 690 021 magdalena.walter@zus.pl
Emil Wratny Warszawa I 22 538 20 27 502 007 397 emil.wratny@zus.pl
Izabela Zymek Warszawa I 22 538 20 21 - izabela.zymek@zus.pl
Izabela Witanowska Warszawa II 22 590 23 39 - izabela.witanowska@zus.pl
Monika Pawłowska Warszawa III 22 890 43 91 502 445 972 monika.pawlowska@zus.pl
Joanna Małolepszy Wrocław 71 360 63 86 - Joanna.Malolepszy@zus.pl
Dagmara Szumska-Cieślik Zabrze 32 277 86 78 502 009 834 dagmara.szumska-cieslik@zus.pl
Agnieszka Kazoń Zielona Góra 68 329 45 40 517 752 456 Agnieszka.Kazon@zus.pl