Ścieżka nawigacji

Aktualności

Doradca emerytalny nagrodzony

European Quality Certificate 2018 – tym właśnie tytułem w kategorii „Usługa” został nagrodzony Zakład Ubezpieczeń Społecznych przez Fundację Qualitas. Certyfikat, który w zamierzeniu promuje najlepsze projakościowe rozwiązania na rynku został przyznany dla Zakładu właśnie za powołanie usługi doradcy emerytalnego. statuetka european quality certificate 2018

Usługa doradcy emerytalnego została wprowadzona w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w drugiej połowie 2017 r. przed wejściem w życie reformy przywracającej wiek emerytalny na poziomie 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Do dziś doradcy cieszą się niezwykle dużą popularnością, z ich porad skorzystało już ponad 2 miliony osób stojących na progu osiągnięcia powszechnego wieku emerytalnego.

European Quality Certificate promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, usług czy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju. Realizowany od ponad 12 lat projekt to prestiżowe godło przyznawane przedsiębiorstwom, instytucjom i jednostkom naukowo-badawczym, które odznaczają się wysoką jakością.