Ścieżka nawigacji

Aktualności

ZUS na Nocy Innowacji

Pandemia koronawirusa oraz związane z nią kolejne lockdowny i ograniczenia wymagały innowacyjnego świadczenia usług, także przez administrację publiczną. Większość z instytucji publicznych dostosowała się do nowej rzeczywistości. Jak wynika jednak z Indeksu Gospodarki Cyfrowej i Społeczeństwa Cyfrowego (DESI 2020) Polska zajmuje dopiero 20. miejsce w Unii Europejskiej pod względem cyfrowych usług publicznych.

Podczas webinarium „Czas cyfrowej złożoności” w ramach Nocy Innowacji eksperci porozmawiają o dojrzałości cyfrowej polskiej administracji publicznej, technologiach i kompetencjach niezbędnych do dalszej cyfrowej transformacji oraz wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem. W spotkaniu weźmie udział Włodzimierz Owczarczyk, członek zarządu ZUS oraz przedstawiciele PKO Banku Polskiego, NASK i Urzędu Marszałkowskiego.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego już po raz trzeci zaprasza na Noc Innowacji w ramach ogólnopolskiego Festiwalu Cyfryzacji. Spotkanie „Czas cyfrowej złożoności”, organizowane wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, odbędzie się 9 października w godz. 18.00 – 19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Każdy uczestnik otrzyma link z dostępem do spotkania.

Szczegóły dotyczące wydarzenia wraz z linkiem do rejestracji znajdą Państwo na stronie internetowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.