Ścieżka nawigacji

Aktualności

ZUS o nowych ideach – EFNI 2021

Tegoroczna jubileuszowa X edycja konferencji to kilkadziesiąt wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, podczas których ponad tysiąc uczestników będzie debatować o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie. Jednym z gości EFNI będzie prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.

Podczas panelu pt. „Digitalizacja usług publicznych”, prof. Gertruda Uścińska podzieli się doświadczeniami, jakie zdobył ZUS w zakresie wdrażania i wykorzystania nowych technologii.
Panel odbędzie się 21 października w godzinach 12.00 – 13.00.

plakat EFNI - odcienie niebieskieho, po prawej stronie zdjęcie prezes ZUS, po lewej informacja o o forum i zaporszenie do udziału - link do powiekszonego obrazka

W dyskusji wezmą udział również:

  • Katarzyna Łażewska-Hrycko – Główna Inspektor Pracy,
  • Marianna Sidoroff – dyrektor Departamentu Gospodarki Cyfrowej w Ministerstwie Rozwoju i Technologii,
  • Maciej Witucki – prezydent Konfederacji Lewiatan,
  • Jakub Boratyński – szef unitu ds. Cyberbezpieczeństwa i Prywatności Cyfrowej w Dyrekcji Generalnej ds. Sieci Komunikacyjnych, Treści i Technologii (DG CNECT, Komisja Europejska).

Uczestnicy Forum mogą odwiedzić stoisko informacyjno-edukacyjne ZUS, na którym eksperci Zakładu udzielają porad z zakresu opłacania i rozliczania składek oraz możliwości otrzymania ulg w opłacaniu składek. Na stoisku ZUS można również założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS i dowiedzieć się więcej o naszych e-usługach.

Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot.

Więcej informacji o EFNI (link do strony zewnętrznej).