Koordynatorzy ds. komunikacji społecznej
i edukacji w oddziałach ZUS

Poniżej znajduje się lista koordynatorów ds. komunikacji społecznej i edukacji w oddziałach ZUS. Jeśli nie wiesz, pod który oddział podlega miejscowość, w której znajduje się Twoja szkoła, skorzystaj z wyszukiwarki oddziałów ZUS (należy podać kod pocztowy miejscowości).

 

Koordynator Jednostka organizacyjna Telefon stacjonarny Telefon komórkowy adres e-mail
Alicja Koczta Białystok 857486650 - alicja.koczta@zus.pl
Monika Willmann Bielsko-Biała 338252216 - monika.willmann@zus.pl
Marta Woźnica Biłgoraj 846881308 - marta.woznica@zus.pl
Joanna Karsznia Bydgoszcz 523418124 502007721 joanna.karsznia@zus.pl
Barbara Muc Chorzów 323490622 - barbara.muc@zus.pl
Izabela Jakubek Chorzów 323490714 - izabela.jakubek@zus.pl
Barbara Korpała Chrzanów 323181147 - barbara.korpala@zus.pl
Paulina Grygielska Częstochowa 343689316 665090588 paulina.grygielska@zus.pl
Agnieszka Cybulska Elbląg 556419263 502009969 agnieszka.cybulska01@zus.pl
Klaudia Skoniecka Gdańsk 583078612 - klaudia.skoniecka@zus.pl
Alina Łepkowska Gdańsk 583078613  

alina.lepkowska@zus.pl

Monika Tomiczek Gorzów Wlkp. 957395100 502007606 monika.tomiczek@zus.pl
Marzena Miśkiewicz Jasło 134464001 wew. 404 503129976 marzena.miskiewicz@zus.pl
Monika Kopka Kielce 413677550 - Monika.Kopka@zus.pl
Małgorzata Polańska Koszalin 943485801 - Malgorzata.Polanska@zus.pl
Monika Suder Kraków 124246286 502008369 monika.suder@zus.pl
Emilia Nowakowska Legnica 768764163 502006094 Emilia.Nowakowska@zus.pl
Maciej Raszewski Lublin 815357723 502007793 maciej.raszewski@zus.pl
Marzena Kasietczuk Lublin 815357470 502007842 marzena.kasietczuk@zus.pl
Krzysztof Piskorz Lublin 815357723 502007817 krzysztof.piskorz@zus.pl
Agnieszka Paluszek Lublin 815357470 502007797 agnieszka.paluszek@zus.pl
Katarzyna Turbak Lublin 815357470 723030950 katarzyna.turbak@zus.pl
Michalina Figurska Łódź 426382321 502009509 michalina.figurska@zus.pl
Małgorzata Gruszka Łódź II 438245656 wew. 321 - malgorzata.gruszka02@zus.pl
Anna Mieczkowska Nowy Sącz 184498196 502001021 anna.mieczkowska@zus.pl
Barbara Piotrowska Olsztyn 895212438
895212188
797188143 Barbara.Piotrowska05@zus.pl
Grażyna Wertel Opole 774511469 502001041 grazyna.wertel@zus.pl
Ewa Szymankiewicz Ostrów Wlkp. 627357369 502009557 ewa.szymankiewicz@zus.pl
Małgorzata Jagiełka Piła 672105888 502006874 malgorzata.jagielka@zus.pl
Przemysław Siemieniak Płock 242625271 wew. 2352 502009800 przemyslaw.siemieniak@zus.pl
Aneta Kokosza Płock 242625271 wew. 2518 - aneta.kokosza@zus.pl
Agnieszka Bobkowska Poznań I 618416136 502008660 agnieszka.bobkowska@zus.pl
Hanna Wanat Poznań II 618745529 502009101 hanna.wanat@zus.pl
Weronika Stolarz Poznań II 618745540 - weronika.stolarz@zus.pl
Edyta Kępka Radom 483856351 - edyta.kepka01@zus.pl
Justyna Marszałek-Świtlik Rybnik 324391165 502001216 justyna.marszalek-switlik@zus.pl
Alicja Kochanowicz-Grabuś Rzeszów 178675220 502006561 alicja.kochanowicz-grabus@zus.pl
Agnieszka Drzewowska Siedlce 256401663 - agnieszka.drzewowska@zus.pl
Joanna Szewczyk Słupsk 598419228 - joanna.szewczyk01@zus.pl
Małgorzata Męcik Sosnowiec 323683333 502002299 malgorzata.mecik@zus.pl
Izabella Pawłowska Szczecin 914596374 - izabella.pawlowska@zus.pl
Wanda Wojtanowska Tarnów 146327596 - wanda.wojtanowska@zus.pl
Marta Markun Tomaszów Maz. 447263600 wew. 518 502009503 marta.markun@zus.pl
Sylwia Bratkowska-Gburek Toruń 566109470 502009961

 

sylwia.bratkowska-gburek@zus.pl
Magdalena Walter Wałbrzych 746497370 727690021 magdalena.walter@zus.pl
Emil Wratny Warszawa I 225382027 502007397 emil.wratny@zus.pl
Izabela Zymek Warszawa I 225382021 - izabela.zymek@zus.pl
Romuald Krasowski Warszawa II 225902500 - romuald.krasowski@zus.pl
Monika Pawłowska Warszawa III 228904391 502445972 monika.pawlowska@zus.pl
Joanna Małolepszy Wrocław 713606386 - Joanna.Malolepszy@zus.pl
Dagmara Szumska-Cieślik Zabrze 322778678 502009834 dagmara.szumska-cieslik@zus.pl
Agnieszka Kazoń Zielona Góra 683294540 517752456 Agnieszka.Kazon@zus.pl